در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1400
 • ماه میهمانی خدا مبارک باد.

  بسم الله الرحمن الرحیم

  خداوند تبارک و تعالى می ‏فرماید: "یا ایها الذین آمنوا کتب علیکم الصیام کما کتب على الذین من قبلکم لعلکم تتقون. اى کسانى که ایمان آورده‏ اید روزه بر شما نوشته (واجب) شد، چنانکه بر آنان که پیش از شما بوده ‏اند واجب شده بود باشد که پرهیزگار شوید." (سوره بقره آیه 183)

   فرارسیدن ماه رمضان، فرصتی است تا فارغ از تمامی ظواهر زندگی دنیوی، خالصانه و عاشقانه به بندگی ذات مقدس هستی بخش بیندیشیم و نفس هایمان را از زلال هوای پر برکت نور و امید استشمام کنیم و در تمامی ثانیه های این ماه از حضور لحظه‌های ناب نیایش و عشق الهی، لذت میهمانی پروردگار را درک ‌نماییم. ماه رمضان، ماه مفروش کردن قدوم شب قدر با اشکهای شوق برای درک زیباترین لحظه ی حیات انسانی و زمانی برای شکرگزاری، کمک به نیازمندان و قرب الهی است، خداوند منان را شاکریم که یک بار دیگر توفیق و فرصت بندگی و عبادت در این ماه مبارک را در مدت میهمانی بر روی این کره خاکی به ما بخشید. باشد که در پرتو الطاف خداوند جهانیان، در لحظات مغفرت و مرحمت این ماه عزیز، کاری کنیم که خود و خدای خود را بهتر شناخته و بیش از پیش در راه ارائه خدمات صادقانه و بی منت به مخلوقات خداوند قدم برداریم.ان شا اله به لطف خداوند و دعای خیر همه مردم در این ماه عزیز هر چه زودتر ریشه این بیماری منحوس از کل جهان ریشه کن گردد.

  اینجانب به نوبه خود فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبادت های عاشقانه، نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه را به تمامی مسلمانان مخصوصا کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی تبریک گفته، قبولی طاعات و عبادات شما بزرگواران را از درگاه الله متعال مسالت می‌نمایم.

  دکتر مهرداد احمدی

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی

  نظرات کاربران