در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 25 فروردین 1400
 • مراسم سالگرد تدفین شهدای خوشنام دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی

  به گزارش روابط عمومی؛ مراسم سالگرد تشییع و تدفین شهدای خوشنام با حضور ریاست، معاونین، بسیج پایگاه امام علی (ع)، همکاران و جمعی از ارادتمندان انقلاب و شهدا در دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی در جوار شهدای گرانقدر برگزار گردید.

  شهیدان گمنام، گمنام نیستند! آنها روحی بزرگ دارند، روحی که در پیشگاه خداوند به خوبی جلوه می کند و خداوند آن روح را مورد لطف خود قرار می دهد. چه بنده ایست که مورد لطف خدا قرار گیرد و باز هم گمنام شود؟ آری آنها گمنام اند اما گمنام جسم نه گمنام روح. شهدای گمنام کبوتران پر و بال شکسته ای هستند که قرار است در آسمان بهشت خداوند، پر بگشایند و بالاتر از هر کسی پرواز کنند. آنها جان شان که بزرگترین دارایی شان بود را فدا کردند به شکلی که هیچ نام و نشانی از آنها باقی نمانده و این نزد پروردگار پاداش و اجری بزرگ دارد.

  می جنگیم برای کشورمان، می جنگیم برای مقدساتمان چرا که ما این مقدسات و این کشور را ساده به دست نیاورده ایم. ما برای آن خون داده ایم؛ خون هایی که اگر کنار هم جمع می شد، اقیانوسی را تشکیل می داد. اکنون این رفاه و این آرامش به خاطر همین خون های ریخته شده است؛ خون هایی که بیشترشان هیچ گاه مشخص نشدند که مال کدام پیکرند و از کدام جان ریخته شده اند.

   

  نظرات کاربران