در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 12 اسفند 1399
 • برگزاری وبینار تحلیل مسائل روز ایران و جهان در داتشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی

  به گزارش روابط عمومی؛ در مورخه 19 بهمن ماه 1399 با حضور ریاست، معاونت دانشجویی و فرهنگی، حراست و کلیه همکاران دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی به مناسبت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران وبیناری با موضوع تحلیل مسائل روز ایران و جهان برگزار گردید.

  سخنران این وبینار جناب آقای دکتر جلیلی مسئول بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور بودند که در این خصوص مطالب مبسوطی در این حوزه ارائه نمودند.

  وی اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) شعار «ما می‌توانیم» را سر دادند و همین امر باعث شد تا پتانسیل موجود در میان آحاد ملت و در تمام عرصه‌ها به حرکت در آید و در نهایت به این پیشرفت کنونی بیانجامد که در تمام ابعاد مختلف علمی و نظامی و نیز در بُعد پزشکی و نانوتکنولوژی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشورمان شاهد آن هستیم. چنین اعتماد به نفسی محصول استقلال همه‌جانبه‌ای بود که امام راحل آن را به ملت ایران ارزانی داشت.

  وی افزود: دستاوردهای به دست آمده، نتیجه خودباوری ملت ما بود که توسط امام خمینی(ره) در جسم و جان جوانان کشورمان دمیده شد و به دنبال آن رهبری‌های حکیمانه امام خامنه‌ای آن را به ثمر رساند. با پیروزی انقلاب اسلامی ایران روحیه خودباوری در جوانان احیا شد و توانستند اثبات کنند که از عهده کارهای بزرگ علمی و فناوری بر می‌آیند و با ایجاد الگوسازی موفق پایه‌گذار نهضت علمی و فناورانه در کشور شدند.

  نظرات کاربران